Warning: Use of undefined constant DISABLE_WP_CRON - assumed 'DISABLE_WP_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/lamsyrin/public_html/wp-config.php on line 2
Hizmetlerimiz - Syr İnşaat Danışmanlık A.Ş.

Hizmetlerimiz

Isı Yalıtımı

ısı yalıtımı

Isı izolasyonu aslında basit olarak ısıyı korumak için yapılan çalışma demektir. Isı izolasyonu mevzu bahis olduğunda çok yaygın bir şekilde yapılan hatalardan birisi de ısının daha çok çatı ve pencerelerden kayba uğradığını düşünmektir. Oysaki ısı enerjisinin oldukça önemli ve büyük bir kısmı geniş yüzey alanlarına sahip olan dış duvarlar üzerinden kaybolmaktadır ve bu kayıp da toplam ısı kaybının yarısına denk gelir.

Endustriyel Isı Yalıtımı
Konut Isı Yalitimi

Su Yalıtımı

su yalıtımı

Suyun nemin oluşmaması için yalıtım işlemi yapılmalıdır. Bu işlemin yapılması için kullanılan en temel malzeme ise, Sprey polyurea denen bir üründür. Polyurea, sentetik poliol ve sertleştirici izosiyanat karışımıyla elde edilen bir maddedir. Bu madde spreyle uygulanır ve uygulama kalınlığı sınırsızdır. Sprey polyurea su izolasyonu amacıyla birçok alanda kullanılmakta ve oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Gerek iç, gerekse de dış alanlarda suya karşı 0 oranında mukavemet sağlamaktadır. Sadece sağlamlık değil, konfor da isteyen müşteriler için, bu malzemenin farklı renk seçenekleri de mevcuttur.


Zemin Sistemleri

zemin kaplama

Sağladığı birçok önemli avantaj sebebi ile yapılarda çok büyük bir yere sahip olan zemin kaplama sistemleri, sahip olduğu birinci sınıf kalite nedeni ile daha konforlu bir yaşam sunmaktadır. Kimyasal malzemelere karşı dirençli bir yapıya sahip olan ve beton gibi zeminleri başarılı bir şekilde kapatan zemin sistemleri, sahip olduğu izolasyon özelliği ile de günümüzde artık bir gereklilik haline gelmiştir. Son derece hijyenik bir kullanım imkanı sunmakta olan zemin kaplama sistemleri, mekanlara estetik ve dekoratif bir görüntü kazandırmak için de en etkili çözümlerden biridir.